Szukaj
  • MKS IgnerHome Volley 艢widnica

Sezon #Seniorki 2020/2021 za nami 馃馃挌

Zaktualizowano: 8 kwi 2021

Dobieg艂 ko艅ca tegoroczny sezon w drugiej lidze kobiet. Nasz zesp贸艂 wywalczy艂 bardzo dobre trzecie miejsce w swojej grupie. Sezon nowy, inny ni偶 pozosta艂e. Wielkie podzi臋kowania dla naszych zawodniczek. Ka偶dego dnia dawa艂y z siebie wszystko, aby osi膮gn膮膰 wyznaczone cele. Z tego miejsca r贸wnie偶 bardzo gor膮co dzi臋kujemy wszystkim kibicom, kt贸rzy byli z nami on-line. To w艂a艣nie wasze wsparcie doda艂y skrzyde艂 wszystkim zaanga偶owanym w ten projekt. Wiele sukces贸w 偶yczmy naszym przyjacio艂om z MKS Che艂miec Wodoci膮gi Wa艂brzych, oraz Libero VIP Gwarant Aleksandr贸w 艁贸dzki, kt贸rzy za chwil臋 rozpocz膮艂 walk臋 o awans do pierwszej ligi.


Oczywi艣cie nie by艂oby nas w tym miejscu, gdyby nie wsparcie naszych partner贸w w tym sezonie 艢WIDNICA rynek z tradycjami i IgnerHome. To dzi臋ki Wam uda艂o si臋 zbudowa膰 silny fundament do tego, aby w kolejnych sezonach walczy膰 o jak najwy偶sze cele i godnie reprezentowa膰 艢widnic臋 na siatkarskiej mapie Polski. - Dzi臋kujemy, 偶e jeste艣cie z nami.


W sezonie 2020/2021 鈥瀟r贸jka鈥 jest dla nas bardzo szcz臋艣liwa. Miejsca na tym stopniu podium wywalczy艂y nie tylko #seniorki, ale i #juniorki & #juniorkim艂odsze. Obiecujemy wspina膰 si臋 po stopniach podium systematycznie.


#mksvolleyswidnica #nowajakosc #volleyball #volley #艣widnica #ignerhome #girlspower #siatkowka #teamspirit #pzps #academy #dzps114 wy艣wietle艅0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie