Szukaj
  • MKS IgnerHome Volley Świdnica

Trzecie miejsce w lidze dolnośląskiej juniorek i awans do Mistrzostw Polski ⭐❗

Jeszcze nie opadł kurz po 5.miejscu 1/4 Mistrzostw Polski w Miasto Olsztyn. Gdzie nasze zawodniczki uczestniczyły w solidnej lekcji siatkówki na poziomie mistrzowskim. Jesteśmy przekonani, że rozegrane mecze z finalistami tych mistrzostw zaprocentują już niebawem.

Przed nami weekend Pełen sportowych emocji .

Z tego miejsca dziękujemy serdecznie za wsparcie i możliwość promocji naszego pięknego miasta i województwa na drugim końcu Polski.


ŚWIDNICA rynek z tradycjami Dolnośląska Akademia Siatkówki Dolnośląski Związek Piłki Siatkowej IgnerHome#mksvolleyswidnica #nowajakosc #volleyball #siatkowka #2ligapzps #swidnica #teamspirit #academy #akademiasiatkowki #dzps #igenerhome

11 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie