Szukaj
  • MKS IgnerHome Volley Świdnica

❗ WAŻNY KOMUNIKAT❗

Informuje, że z dniem 22.01.2021 postanawia zakończyć współpracę na mocy porozumienia stron z trenerem pierwszego zespołu Panem Mateuszem Dąbrowskim.


„Po długich naradach w ostatnich dniach. Wspólnie ustaliliśmy, że łączenie dwóch zadań z jednego pola nie będzie działać z korzyścią dla obu stron. Z tego miejsca pragniemy podziękować za dotychczasową współpracę trenerską Mateuszowi. Praca oraz zaangażowanie w powierzone zadania doprowadziła cały zespół do miejsca, w którym aktualnie jesteśmy. Jednocześnie cieszmy się i gratulujemy z przyjęcia posady w sztabie trenerskim zespołu występującego w najwyższe klasie rozgrywkowej w Polsce. Życzymy sukcesów i do zobaczenia na sportowych parkietach w całym kraju.”


Jednocześnie informujemy, że stanowisko pierwszego trenera w sezonie 2020/2021 obejmie doskonale znany świdnickiej publiczności dotychczasowy drugi trener zespołu Pan Wojciech Ząbek.


Zarząd klubu - MKS IgnerHome Volley Świdnica3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie